"QDF-in dostları" platforması çərçivəsində Cəbrayıl, Qubadlı və Zəngilan rayonlarının investisiya potensialı təqdim edilib
QDF-in təşkilatçılığı ilə “Regional Sülh, Əməkdaşlıq və Qarabağın Dirçəlişinə Strateji Baxış” mövzusunda forum keçirilib
QDF işğaldan azad edilmiş ərazilərin bərpası üçün ianələrin cəlb edilməsi məqsədi ilə donor və tərəfdaşları ilə görüş təşkil edib
Qarabağ Dirçəliş Fondu və “AmCham Azərbaycan” “Qarabağın dirçəlişi: Azərbaycanın intibah hekayəsi” mövzusunda görüş keçirib
QDF-in donor və tərəfdaşlarının iştirakı ilə “Qarabağın bərpasında həmrəyliyin rolu” mövzusu müzakirə edilib
QDF üç minaaxtaran itin ANAMA-ya ianə edilməsi və ictimaiyyətin mina təhlükəsi barədə maarifləndirilməsi məqsədilə tədbir keçirib
Qarabağ Dirçəliş Fondu və “Azərlotereya” “Hər şey Qarabağ üçün” şüarı altında birgə layihəyə start verdilər
Qarabağda aparılan bərpa və yenidənqurma işlərində şəffaflığın və rəqabətliliyin təmin edilməsi müzakirə edilib
Prezidentin xüsusi nümayəndəsi Emin Hüseynovun QDF-in donorları ilə fikir mübadiləsi görüşü keçirilib
Prezidentin xüsusi nümayəndəsi Vahid Hacıyevin QDF-in donorları ilə fikir mübadiləsi görüşü keçirilib
QDF tərəfindən Elm və Təhsil nazirinin iştirakı ilə təhsil müəssisələri və donorlar arasında fikir mübadiləsi görüşü keçirilib
QDF və aparıcı şirkətlərin nümayəndələri arasında korporativ ianəçilik mədəniyyətinin təşviqi mövzusunda fikir mübadiləsi görüşü keçirilib
Qarabağ Dirçəliş Fondunun Azərbaycan Banklar Assosiasiyasının Rəyasət Heyətinin üzvləri ilə görüşü keçirilib

Investment potential of Jabrayil, Gubadli, and Zangilan districts presented within the framework of the "Friends of KRF" platform
A roundtable was held on the topic of "The Role of Public Solidarity in the Liberation and Revival of Karabakh"
Karabakh Revival Fund held an event on the theme “Regional peace, cooperation and a strategic view of Karabakh’s revival”
KRF organizes meeting with donors and partners to attract donations for the reconstruction of liberated territories
The role of solidarity in the restoration of Karabakh was discussed with the participation of donors and partners of the Karabakh Revival Fund
Karabakh Revival Fund and "AmCham Azerbaijan" Held Meeting on “Revival of Karabakh: The Story of Azerbaijan’s Renaissance”
Karabakh Revival Fund organized event to donate mine detection dogs to ANAMA and raise public awareness on mine hazards
The Karabakh Revival Fund and "Azerlotereya" CJSC have launched a new project under the slogan "Everything for Karabakh"
"Discussion on Ensuring Transparency and Competitiveness in Restoration and Reconstruction Works in Karabakh"
A meeting was held between President's Special Representative Emin Huseynov and donors of the Karabakh Revival Fund
The special representative of the President Vahid Hajiyev held a meeting with the donors of the Karabakh Revival Fund for an exchange of ideas
The Karabakh Revival Fund (KRF) organized a meeting for exchange of ideas between educational institutions and donors, with the participation of the Minister of Science and Education
A meeting was held between Karabakh Revival Fund (KRF) and representatives of the leading companies to discuss the promotion of corporate philanthropy culture